BLOG

Cześć,
Nazywam się Mariusz Szydłowski.
Jestem naturopatą i instruktorem metody dwu punktowej.

Propaguję styl życia związany ze świadomością obecności w przestrzeni kwantowej i pokazuję jej praktyczny wpływ na nasze życie.
Prowadzę warsztaty świadomego stosowania obowiązujących w niej praw, umożliwiającego transformację w sferze relacji osobistych, zdrowotnych, zawodowych i finansowych.

 

Co tu znajdziesz ?

Poruszam tu wątki związane z działaniem w polu kwantowym. Pokazuję związek pomiędzy tym, co się u nas dzieje, czyli jak wygląda nasze życie,  a naszym wewnętrznym sposobem postrzegania rzeczywistości. Daję przykłady na to, jak zmienia się nasze życie, gdy podejmiemy decyzję o zmianie naszego emocjonalnego nastawienia. Znajdziesz tu praktyczne porady jak można dokonać transformacji swojej osobowości i uwolnić się od natrętnie obecnego lęku i niepewności aby zacząć funkcjonować w poczuciu spokojnej pewności. Znajdziesz tu rozwiązanie odwiecznej zagadki, dlaczego jednym wiedzie się dobrze a inni mają ciągle pod górę. Będziesz mógł, wbrew ogólnie przyjętemu rozumowaniu, zrozumieć dlaczego niektórzy twierdzą, że najpierw pojawia się skutek a potem przyczyna.

Wszystko to prowadzi do uczucia prawdziwej wolności tam gdzie aktualnie jesteś, bez potrzeby uciekania przed problemami.

Prowadzi to odzyskania stabilności emocjonalnej i jasnej wizji tego czego pragniesz. Tu znajdziesz sposoby na przyciągnięcie do siebie szczęścia. Bo trzeba mieć szczęście aby móc czuć się szczęśliwym 🙂

11 + 10 =