Warsztaty METODA TRZECH FAL TM

Na warsztatach będziesz mógł wyraźnie zobaczyć coś, co od zawsze, ale w ukryciu, w tobie istniało.Coś z czego korzystasz przypadkowo i nieświadomie, a to jest najczęściej mało skuteczne.Zobaczysz swoje ukryte możliwości, moc którą odpowiednio i świadomie wykorzystując, pozwali na życie wolne od trosk, w poczuciu zadowolenia, satysfakcji i bezpieczeństwa.

Metoda ta

  • Pozwala w pełni kontrolować swoją sferę emocjonalną.
  • Pozwala na świadome oczyszczenie się z negatywnych destrukcyjnych uczuć i wywołanie w sobie tych emocji, które dają nam poczucie bezpieczeństwa, szczęścia, zdrowia, satysfakcji i zadowolenia.
  • Osiągnięcie tego stanu to fundamentalny warunek pozwalający na działanie w przestrzeni kwantowej, która otwiera przed nami możliwości kreowania naszej rzeczywistości w sposób świadomy i bezpieczny.
  • Uruchamia w nas potężny magnes przyciągający do nas pożądany stan rzeczy.
  • Jedynym co nas tutaj może ograniczyć jest nasza wyobraźnia i siła wewnętrznego przekonania. Ale to właśnie nad tymi ograniczeniami będziemy wspólnie pracować, by zredukować je do minimum.

Na warsztaty należy ze sobą przywieźć wygodne ubranie i oczywiście dobry nastrój bo przyjaźni ludzie i fantastyczna atmosfera czekają na miejscu.

Zapraszam serdecznie

Warsztaty trwają 2 dni
Sobota od 10:00 do 18:00
Niedziela od 10:00 do 16:30
W tym przerwa obiadowa 1 godz. i kilka przerw 10 minutowych
Warsztaty obejmują bloki informacyjne oraz zajęcia praktycznych ćwiczeń mentalnych.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej, lub zapisać na warsztaty, skontaktuj się proszę z organizatorem:
Mariusz Szydłowski
tel.: +48 516 355 162
e-mailmariusz@qvant.pl