DIETA MENTALNA TM– najskuteczniejsza dieta na świecie.

Niezdolność powstrzymania się od niezdrowego jedzenia, w nieodpowiednich porach dnia i nieodpowiednich ilości, często wywołuje frustrację, złe samopoczucie, niechęć do działania i poczucie winy, u osób zmagających się z nadwagą. To właśnie powoduje wycofanie się z diet i odwrót od postanowień o zdrowym sposobie odżywiania. Taki stan to koszmar odbierający nadzieję na to, że w końcu uda się schudnąć w bezpieczny sposób i to na stałe, by w efekcie pozostać z tym nierozwiązanym problemem samemu sobie. Doskonale to znam z autopsji.

Jako zawodowy naturoterapeuta z nadwagą, po wielu skutecznych dietach, doszedłem do tego, gdzie tkwi problem u praktycznie każdej osoby borykającej się z nadwagą. Jest to wspólny mianownik dla wszystkich, którzy mają nadwagę z powodu nieprawidłowego sposobu odżywiania. A wśród nich też osoby twierdzące, że mają tzw. 'złą przemianę materii’. To stwierdzenie można włożyć między bajki 🙂 … dlatego, że każda taka nadwaga to tak naprawdę odzwierciedlenie stanu emocjonalnego w stosunku do jedzenia, u takich osób.

Dlatego Dieta Mentalna jest idealnym i super skutecznym sposobem, który raz poznany umożliwia, już zawsze, kiedy tylko zachcesz wykorzystywać przyswojone w jej trakcie metody, po to aby bez wysiłku i wewnętrznej walki, wywoływać u siebie kontrolowane zmiany emocjonalne w stosunku do jedzenia, czyli na życzenie zmieniać swoje nawyki.

Co czeka Cię na warsztatach DIETA MENTALNA

Na warsztatach zobaczysz i przećwiczysz jak z łatwością można wpoić sobie pewne nawyki, które pozwolą ci odciąć się psychicznie od tych uczuć, które zmuszają cię do jedzenia w nieodpowiedni sposób.

Poznasz sposób, dzięki któremu można nowymi, dobrymi nawykami wyprzeć stare, złe nawyki i wyrwać się w końcu i raz na zawsze z pułapki objadania się i otyłości.

Będziesz mógł nauczyć się tego raz na zawsze i stosować wszędzie, gdzie tylko będziesz miał ochotę i nikt nawet tego nie zauważy, że właśnie to robisz. To nie wymaga nawet dodatkowego nakładu czasu.

Poznasz również sposób wyzwalania w sobie pozytywnych uczuć i pozytywnego nastawienia. Nauczysz się metod obrony przed negatywnymi emocjami.

Poznasz reguły działania w polu kwantowym, co pozwoli tobie wywoływać pozytywne , wspierające działanie otoczenia a przez to utrwalać twoje zamiary, poprawiać stan zdrowia i pozyskać nową energię i chęć do działania.

Nauczysz się świadomej komunikacji ze swoim ciałem i poznasz metodę nakłaniania swojego organizmu do reakcji, która poprawi metabolizm i przyśpieszy proces redukcji wagi.

Poznasz sposób na to aby uwolnić się od leków, niepokoju i stresu aby znowu móc oddychać pełną piersią i żyć w poczuciu zadowolenia i satysfakcji.

Zaznajomisz się z podstawowymi zasadami zdrowego odżywiania i satysfakcjonującego stylu życia.

Na warsztaty należy ze sobą przywieźć wygodne ubranie i dobry nastrój bo przyjazna i radosna atmosfera czeka już na miejscu.

Serdecznie zapraszam

OPIS WARSZTATÓW które składają się z :

  • jednego weekendowego warsztatu on-line ( 2 x 3 godz. ) – sob. + niedz. 10:00 do 13:00
  • codziennych, 3 x 10 min. – audio ćwiczeń mentalnych, dostarczanych drogą mailową lub komunikatorem na telefon przez 90 dni
  • jednego spotkania raz w tygodniu on-line aby omówić doświadczenia uczestników na bieżąco, przez cały ten okres
  • kontakt ze mną telefoniczny lub mailowy w razie dodatkowych pytań.

        Warsztaty obejmują bloki informacyjne oraz zajęcia praktycznych ćwiczeń mentalnych i prowadzone są on-line przez Skype lub inny komunikator internetowy.

Chcesz dowiedzieć się więcej, lub zapisać na warsztaty, skontaktuj się proszę z organizatorem:
Mariusz Szydłowski – Naturoterapeuta
tel.: +48 516 355 162
e-mail: KLIKNIJ TUTAJ I NAPISZ