QVANT

QVANT - Akademia kwantowej transformacji

Dzięki uniwersalnemu prawu przyciągania, świadomie przyciągniesz do siebie świat, który dotychczas wydawał się Tobie nieosiągalny.

Klinika czystości emocjonalnej

„Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte przekonanie, że go osiągnie”

 

 

                                                                                                                         Napoleon Hill

Klinika czystości emocjonalnej

Przez setki lat wiedzę o tym, że kształtowanie rzeczywistości zgodnie z wolą człowieka jest jak najbardziej możliwe, posiadała jedynie wąska grupa wtajemniczonych wybrańców. Tajemnicy tej skrzętnie strzeżono.

Okazuje się, że nie jest to aż takie trudne a wręcz łatwe, aby zgodnie ze swoim życzeniem móc kształtować swoją przyszłość. Jest to możliwe, gdy osiągniemy pewien poziom świadomości. Wystarczy poznać i zastosować kilka prostych zasad, obowiązujących w otaczającej nas przestrzeni kwantowej. Jest to możliwe ponieważ istnieje sposób, dzięki któremu można się świadomie z tą przestrzenią komunikować i domagać się realizacji swoich upragnionych celów.

 

 

 

Nazywam się Mariusz Szydłowski i jestem instruktorem metody dwu-punktowej a także naturopatą i przedsiębiorcą. Z wielką radością podzielę się z Tobą swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu wejdziesz w przestrzeń, w której poczujesz jak kontrolujesz swoje życie zgodnie ze swoimi oczekiwaniami, w doskonałym samopoczuciu i fantastycznym otoczeniu przyjaznych sobie ludzi. Dzięki uniwersalnemu prawu przyciągania, świadomie przyciągniesz do siebie świat, który dotychczas wydawał się Tobie nieosiągalny.

Z tego powodu zainicjowałem Akademię Kwantowej Transformacji QVANT. 

Od wielu lat fascynuje mnie praktyczne stosowanie zasad, które współczesna nauka nazywa fizyką kwantową.    To dzięki świadomemu zastosowaniu zasad nią kierujących można dokonywać magicznych rzeczy. Każdy z nas słyszał o ludziach posiadających ponadprzeciętne umiejętności. Prawda jest taka, że każdy z nas też może takie posiąść, po to aby dużo lepiej radzić sobie w życiu, czuć się bezpiecznie, być w doskonałym zdrowiu i samopoczuciu, być otoczonym przyjaznymi ludźmi i być wolnym od trosk finansowych. Tego można się po prostu nauczyć i zakorzenić w sobie na zawsze.

Takie umiejętności to wolność od lęków, wiecznego napięcia, stresów i depresji. Dzięki nim ponownie weźmiesz głęboki oddech, poczujesz radość życia a świat stanie przyjazny i baaardzo interesujący.

W trakcie organizowanych przeze mnie warsztatów dowiesz się na czym to polega i jak to osiągnąć oraz poznasz metody rozwijania w sobie odpowiednich umiejętności, co także razem przećwiczymy.

To po prostu działa, sam wielokrotnie się o tym przekonałem i moi przyjaciele też.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam
Mariusz

QVANT Akademia Kwantowej transformacji. Poznaj naszą ofertę

METODA TRZECH FAL

Dzięki tym warsztatom zobaczysz swoje ukryte możliwości, moc którą odpowiednio i świadomie wykorzystując, pozwoli na życie wolne od trosk, w poczuciu zadowolenia, satysfakcji i bezpieczeństwa.

DIETA MENTALNA

Niezdolność powstrzymania się od nieodpowiedniego jedzenia, w nieodpowiednich porach dnia i w nieodpowiedniej ilości, często wywołuje złe samopoczucie, niechęć do działania i poczucie winy, u osób zmagających się z nadwagą.

DOSKONAŁY ORGANIZM DZIĘKI WODZIE

Woda jest wszechobecna a przez to niestety mniej zauważalna. Gdy zobaczymy coś raz na jakiś czas to zwracamy na to uwagę. Niewiele osób myśli na co dzień o wodzie w kontekście istoty jej znaczenia, w szczególności dla naszej kondycji zdrowotnej, zarówno fizycznej jak i psychicznej.

GDAŃSK

2-3 Lutego
DIETA MENTALNA
WARSZTAT

GDAŃSK

26-27 Stycznia
METODA TRZECH FAL
WARSZTAT

Warszawa

Warsztaty
planujemy
na luty 2019

ZAPRASZAMY